top of page
jö.jpg

24 Mayıs 1982’de İstanbul’da doğdu. Özel Getronagan Ermeni Lisesinde öğrenimimi tamamladım.  Türkiye’de internet servislerini veren ilk şirket olan DorukNet’te Yönetici Asistanı olarak çalıştım. Dünyanın en önde gelen ilaç şirketlerine hizmet veren INOPRA Dijital Reklam Ajansında Müşteri Temsilcisi olarak kariyerime devam ettim. Ardından sektör değiştirerek ERGO İsviçre Hayat Sigortası firmasında Satış Temsilcisi olarak, Türkiye çapında yapılan “Bahar dönemi hayat sigortaları toplam üretim yarışmasında” ikincilik ödülünü almaya hak kazandım. Bu başarımın ardından MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş firmasında operasyon sorumlusu olarak devam ettim ve kurumsal kariyerimi sanatsal yeteneklerime eğilmek üzere bıraktım. Kariyer Eğitim Kurumlarından aldığım makyözlük eğitimimi başarıyla tamamladıktan sonra Profesyonel Makyözlük diplomasını almaya hak kazandım. Birçok ünlü kişinin profesyonel anlamda makyözlüğünü üstlendim.
 

Farkındalığın geleceğe atılmış bir adım olduğunu ve buna rehberlik edecek bilimin ya da ilmin geleceğimize yapılmış bir yatırım olacağını savunmuşumdur. 2015’ten bu yana ilgilendiğim Astroloji ilmini araştırmak ve kitaplardan okumak yeterli gelmedi. 2019’dan beri Klasik Batı Astolojisi ile ilgilendim. Temel, İleri ve Uzmanlık Seviyelerinin eğitimlerini aldım ve almaya da devam ediyorum.. Eğitim süresince Deneysel Astroloji Akademi’nin kuruluş aşamasında yer aldım. Aynı zamanda Astroloji kariyerime devam ederken Akademi Kurucusunun Asistanlığını ve Eğitim Asistanlığı yaptım. Astrolojiye hizmet etmek amacıyla kurulan İstanbul Astroloji Derneği’nin de üyesiyim.

Ocak 2020 yılında Astroloji Instagram sayfamda yazmaya başladığımda hayatımda eksik olan bir şeylerin tamamlandığını hissettim. Tutkularım ve ilgi alanlarım hakkında yazmayı ve bunları dünyayla paylaşmayı çok seviyorum.

Astroloji Danışmanlıklarımla her geçen gün daha fazla kişiye ulaşıyor ve daha fazla kişiyle tanışma şansı yakalıyorum. Daha nice farkındalıklara...

J.N.E.

bottom of page