top of page

Jüpiter Koç Burcu'ndaJüpiter, 11 Mayıs 2022'den 28 Ekim 2022'ye kadar Koç Burcu’nda seyredecek. 20 Aralık 2022'den 16 Mayıs 2023'e kadar son bir kez Koç Burcu’nda seyredecek. On yıldan fazla bir süre sonra ancak tekrar bu burca tekrar transit edecek.


Jüpiter; seyahat, ticaret, genişleme, büyüme ve bereket gezegenidir ve her burçta yaklaşık 12 ila 13 ay geçirir. Güneş’in etrafında dönmesi yaklaşık 12 yıl sürer ve hangi burçta seyrediyorsa kişisel haritalarımızda o (ev) hayat alanlarında büyüteç görevi görür.


Koç'taki Jüpiter'in enerjisi ateşli ve tutkulu olacak. Koç, bizi temel arzularımızın peşinden gitmeye teşvik edecek. Hayallerimizdeki hayatı yaratmak için yeni keşfetmek istediğimiz yerlere yönlendirecek.


  • Geniş perspektifte dünyayı fethetme enerjisine bürünebiliriz.

  • Fikirlerimiz ve inançlarımız için ayağa kalkmaya hevesli olacağız.

  • Hayatımızı yeniden keşfetmek, risk almak ve bir lider olarak adım atmak, hepimizin gündemini oluşturacak.

  • Özellikle cesur, girişimci ve yenilikçi olanlar başarılı olacaklar.

  • Şansımızı en üst düzeye çıkarmak için yeni yolculuklara, projelere ve bölümlere başlamak için fırsatı yakalayalım ve tüm hayatımızın hızla değiştiğini gözlemleyelim.


Bununla birlikte, dikkat edilmesi gereken bazı gölge yönler de var.


  • Uzun vadeli plan yapmazsak başkalarıyla çatışabileceğimiz veya enerjimizi kaybedebileceğimiz için kibir veya çok fazla dürtüselliğe esir olabiliriz.

  • Korkusuzca risk almaktan, aşırı şişirilmiş egolardan ve insanları ve hatta projeleri idealize etmekten sakınmak önemli bir ayrıntı olacaktır.


Her şeyin fazlası zarar!

Dengede kalmaya özen gösterelim.


Jüpiter'de en son 2010-2011 yıllarında Koç'ta seyrediyordu. O dönemi hatırlayalım ve nasıl hissettirdiğini düşünelim? Yorum kısmında paylaşabilirsiniz...


  • Bu geçiş sırasında benzer temalar ortaya çıkabileceğinden özellikle dikkat edelim.

Önemli Tarihler:


Önümüzdeki beş aydan yararlanalım, çünkü 28 Ekim'de Jüpiter Balık Burcu’na geri dönecek.


Sonraki transit anı 20 Aralık 2022 olacak ve 16 Mayıs 2023'e kadar burada kalacak.

  • Takip eden birkaç ay, gelecek yıl için önemli bir fragman görevi görecek.


Jüpiter Koç'un harekete geçirme enerjisini değerlendirelim.Not: “Transit Jüpiter Koç seyri, kişisel haritalarımızdaki Koç Burcu’nun bulunduğu ev konularını devreye sokuyor, değerlendirelim.👾Seviliyorsunuz.💜J.N.E.

Danışmanlık

GSM: 0530-5720859

e-mail: jnewercomlek@gmail.com

Instagram: @jonew_astroloji

8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page