top of page

Venüs Boğa Burcu'nda📌28 Mayıs 17:45’de Venüs Boğa Burcu’na geçiyor ve 23 Haziran 03:33’e kadar seyrine devam edecek.


📌Mayıs ayının başından bugüne Koç seyrinde neler deneyimlediniz? İlişkilerde, parada ve gerçek değerlerimiz hususunda yeni başlangıçlara dürtüledi. Sorgulamadan spontan hareket etmemize vesile oldu. Ederi nedir sorgulatmadı. Ne yaşandıysa gelişine yaşattı. Belki de her şeyden biraz biraz istedik. Bu olmadı diğeri dedik ve büyük resmi göremedik. Belki sonrasında bir aydınlanma yaşamışızdır kim bilir!


🛑Venüs artık kendi evinde bize bir oh dedirtmeye geliyor. Ama biz yine de fazla rehavete kapılmayalım. Çünkü insan kendine kaldığında ve kendi güvenli alanında daha çok kurmaya başlıyor…


Evimizde otururken;

💫Tembellik mi edeceğiz,

💫Somut bir şeyler mi üreteceğiz,

💫Lükse mi düşeceğiz,

💫Neleri sahipleneceğiz,

💫Sahip olduklarım ne,

💫Sağlamlaşmasını istediğimiz şeyler ne,

💫Ne için emek sarf edeceğiz,

💫Gözümüzden kaçan ne,

💫“Ben keyfim ve kahyası” mı diyeceğiz.


📌Tüm bu sıraladıklarıma zihnimizde yer verelim. Sonrasında öncelikle kabule geçelim. Ardından bizi neyin rahatlatacağına, hayatımızı kolaylaştıracağına kanaat getirelim. Önceliğimiz olan zevklerimiz ve renklerimiz hayatın bize sunduğu doğal akışta gelecektir. Hayat rotamızı, beşerî zevklerimize göre yaşamak ve izlemek tadından yenmez hale gelebilir. Emek verip de hak ettiklerimize yoğunlaşalım.


🛑Önümüzdeki birkaç hafta boyunca aşka, paraya, güzel şeylere, ilişkilere ve değerlerimize daha fazla odaklanmayı deneyimleyelim.


🛑Kendimize cömert davranmaktan ve şımartmaktan çekinmeyelim. Sanat, giyim, mücevher, yemek vb.


🛑Kalıcı bir ilişki içerisinde olmadığımızı düşünüyor olabiliriz. Ancak bu transit aşkı doya doya yaşamayacağız anlamına gelmiyor o hep yanımızda olacak.


🛑Koçtaki seyir kan akışımızı hızlandırıp heyecanlandırırken, yaralarımızı Boğada sarabilir ve kendimizi ödüllendirebiliriz.


🛑Aşk şu an her yerde dikkat! “Aşkı arıyorum” diyen herkes bu fırsatı değerlendirebilir.


🛑Bu seyir sırasında, öz gözlem ve öz denetim söz konusu olacak.


📌Dikkat çekmek istediğim konu Mars’ın Koç transiti. İlişkiler söz konusu ise Venüs ve Mars’ı ayrı düşünemiyorum! Çift yönlü olan Mars, bize ilişki içindeyken korkularımızla nasıl başa çıktığımıza dikkat çekecek. Enerjimizi nerede harcadığımızı ve neleri ittiğimizi gösterecek. O da kendi evinde bu konulara ışık tutuyor olacak.


❗️12 Haziran’da Venüs, Uranüs’le kavuşacak. Eğlenceli ve heyecan verici etkileşimleri doğurabilir. Ancak diğer yandan bir şeylerin planladığınızdan farklı gittiği bir güne de işaret edebilir.


🛑Bağlılık ve sadakati seven Venüs, tek gecelik ilişki ve flörtlerin temsilcisi değil. Uzun vadeli bir ilişki arıyorsak temkinli olmak faydalı olacaktır. Ha yok ben anda kalayım tadı damağımda kalsın zihniyetindeysek de tercih bizim olacak.


🛑Aşırı kıskançlık ve sahiplenici özelliklerimizi de kontrol atında tutmak faydalı olacaktır.


🛑Her şeyin aşırısı zarar olabilir.


🛑Romantizmin tadını çıkaralım.


🛑Önceliklerimizi kontrol altında tutalım ve hak ettiğimiz öz değere sahip çıkalım!


👾Seviliyorsunuz.💜J.N.E.

Danışmanlık

GSM: 0530-5720859

jnewercomlek@gmail.com

Instagram: @jonewercomlek

👉 www.jonewercomlek.com

7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page